Yayın
Ürün Resmi
775.00 TL
Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitimi
Daha önce organize ettiği Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitimlerini başarıyla gerçekleştiren DENTSEM │Diş Hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi, diş hekimliği kliniklerinin en önemli unsurlarından biri olan diş hekimi yardımcılarına yönelik programlarını sürdürüyor. 
22.01.2013
35. kez düzenleniyor

Daha önce organize ettiği Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitimlerini başarıyla gerçekleştirilen DENTSEM │Diş Hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi, diş hekimliği kliniklerinin en önemli unsurlarından biri olan diş hekimi yardımcılarına yönelik programlarını sürdürüyor. 7 yılda 34 kez organize edilen eğitim, yardımcı personellerden ilgi görmeye devam ediyor. Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitimi, 1 Aralık 2019 tarihinde İstanbul'da yapılacak. “Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitimi”, Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof
. Dr. Esra Güzeldemir Akçakanat  tarafından veriliyor. Yardımcı personelin klinik ortamında ihtiyaç duyduğu önemli bilgilerin katılımcılara aktarılacağı kursun sonunda sertifika verilecek.

Eğitim Başlıkları
 • Diş hekimliği ile ilgili temel kavramlar ve materyaller.
 • Diş hekimi muayenehanesinin işlevi.
 • Diş hekimi yardımcısının görevi ve önemi.
 • Dişlerin anotomisi, diş dokularının histolojisi ve morofolojisi ile ilgili genel bilgiler.
 • Temel sterilizasyon ve dezenfeksiyon prensipleri.
 • Hasta kayıtları, dental ve medikal bilgilerinin kaydedilmesi.
 • Diş hekimliğinde kullanılan cihazlar, aletler ve temel sarf malzemeler.
 • Muayenehanedeki laboratuvar işlemleri (alçı dökme, mum, cila, geçici yapımı)
 • Muayenehanede kullanılan cihaz ve aletlerin temizliği, bakımı ve korunması.
 • Hastanın ve tedaviye göre kullanılacak malzemelerin hazırlanması (kanal tedavisi, cerrahi, diş dolgusu vb.)
 • Diş röntgen cekimine hastanın hazırlanması ve korunma yolları.
 • Diş hekimliğinde sterilizasyon ve dezenfeksiyon (sterilizasyon metodları, enfeksiyondan korunma metodları)
 • Diş hekimliğinde ergonomi ve dört el tekniği.
 • Ofis, malzeme, hastaların randevu ve zamanlarının ayarlanması, hastaların karşılanması, hasta kayıtlarının saklanması.İlk On Katılımcıya Özel Fiyat: 450 TL

Katılım Fiyatı: 500 TL

Bu Fiyata Dahil Olanlar: Eğitim • Eğitim doküman ve materyalleri • Öğle yemekleri • Kahve molası ikramları • Sertifika

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt: 0212 644 66 04KATILIMCI GÖRÜŞLERİ
 
AHMET TEKİN
Eğitime Mardin’den katılıyorum. Hocamız çok başarılı. Eğitim, beklentimin üzerindeydi. Çok verimli bilgiler aldım. Bilmediğimiz çok konular varmış. Kendisine ve sizlere teşekkür ederim.
 
YELİZ YATKIN
Eğitime İstanbul’dan katılıyorum. Eğitimden çok memnun kaldım. Hocamız da çok iyi anlattı. Görsel açıdan da bizi tatmin etti. Her konudan aklımda en ufak bir soru işareti kalmadı. Her zaman Dentsem’in eğitimlerine katılmayı düşünüyorum. Farklı eğitimlerden de haberdar olmak istiyorum.
 
FATMA ABO
Eğitime İstanbul Kağıthane’den katılıyorum. Eğitimleriniz gerçekten başarılı güzel bunların daha devamının gelmesini bekliyoruz. Teşekkür ediyorum.
 
AŞKIN EROL 
Eğitime Esenler’den katılıyorum. Eğitim çok iyiydi. Hocanın en ince ayrıntısına kadar anlattı çoğu bilmediğimiz şeylerdi. Kendisinin sayesinde öğrenmiş olduk. Teşekkür ederim.
 
AYŞEN HÜCUM
Eğitime Balıkesir Susurluk’tan katılıyorum. Bu konuda hiçbir bilgim yoktu. Hocamızın anlatmalarıyla bilgilendim. Çok teşekkür ederim. Kurslarınızın devamını bekliyorum.
 
ÖZLEM SEFER
İstanbul Nişantaşı’ndan katılıyorum. Eğitim ve eğitimin konuları çok güzeldi. Hocamızdan çok verimli bilgiler aldık. Çok teşekkür ediyorum ve eğitimlerinizin devamını bekliyorum.
 
SONGÜL BERK
Eğitime Gaziantep’ten katılıyorum. Bu tarz bir eğitime ikinci kez katılıyorum.  Hocamızın verdiği eğitim çok keyifli ve akıcı geçti. Gerçekten benim için başarılı bir eğitim oldu. Otel seçimi de çok güzel.
 
MURAT AKBULUT
Eğitime Erzurum’dan katılıyorum. Eğitim son derece güzel geçti. Bilmediğimiz pek çok konuyu öğrenme fırsatımız oldu.  Otel de son derece güzel.
 
FATMA KEŞ
İlk defa bir yardımcı personel eğitimine katılıyorum. Eğitimden çok memnun kaldım. Bu eğitimin sürekliliğinin olacağına inanıyorum. Otel seçimi de çok iyi. Her şey dört dörtlük diyebilirim.
 
SEVDA KAZİMOVA
Eğitime Azerbaycan’dan katılıyorum. Daha önce bu tarz bir eğitime katıldım. Bu eğitimden oldukça memnun kaldım. Benim açımdan oldukça doyurucu bir eğitim oldu.
 
DUYGU GÜNDOĞDU
Eğitim gayet güzeldi. Çok verimli geçti. Hocamız, çok akıcı bir dille pek çok konuyu öğrenmemizi sağladı. Hocamızı ve diğer katılımcı arkadaşlarımızı tanımış olmaktan büyük bir mutluluk duydum.
 
KADRİYE NEDER
Eğitim benim için çok yararlı oldu.  Yani tekrar olursa inşallah katılmayı düşünüyorum.
 
İLKNUR AY
İlk defa bu tarz bir eğitime katılıyorum. Eğitimin çok olumlu katkıları oldu. Eğitimle ilgili güzel katkıları oldu. Asistanlık adına güzel bir katkısı oldu ilk defa böyle bir eğitime katılıyorum.
 
YASEMİN KAHRAMAN
Eğitime Çekmeköy’den katılıyorum. Eğitimi çok beğendim. Hocamız da çok güzel bir şekilde anlattı. Slaytları da çok beğendim, yeterince bilgilendiğimi düşünüyorum.
 
SEHER GÜNTÜRK
Ümraniye’den katılıyorum. Eğitimi çok beğendik, çok memnun kaldık. Bildiklerimiz ve yanlış bildiklerimiz arasındaki farkı gördük.
 
HAVVA PEKTAŞ
4. Levent ten katılıyorum. Ben ilk defa böyle bir eğitime katılıyorum. Benim  için oldukça olumlu oldu. Gayet güzel yani organize edilmiş. İnşallah öğrendiğimiz bilgileri daha fazlalaştırarak devam ederiz. Çünkü bu öyle birşeyki asistanlık öğrendikçe öğrenmek istiyorsunuz öğrendikçe de bizim orası büyük bir klinik o kadar çok yoğun ki öğrendikçe başarı basamakları da yükseliyor. 
 
GÜLŞAH BOSTAN
Ümraniye’den katılıyorum. Eğitimden çok memnunum. Çok güzel gidiyor hocamız da çok güzel anlıyor, anlattığı şeyler de çok güzel. Bizim pratik olarak kullanacağımız bilgileri anlatıyor.
 
CANSU BEYOĞLU
Sarıyer’den katılıyorum. Cidden çok iyi bilgi aldığımı düşünüyorum. Öğrendiklerimi tekrar ediyorum ayrıca yeni bilgiler alıyorum. Benim için çok iyi bi eğitim oldu. Hocamız çok güzel anlatıyor. Çok iyi odaklana biliyorum  ve sıkılmadan dinliyebiliyorum.
 
YILDIZ ERDİ
Eğitime Diyarbakır’dan katılıyorum. Hem eğitim hem de ortam çok güzel. Böyle bir eğitim aldığım için çok mutluyum. İnşallah devamı gelir diğer eğitimlere de katılmak isteriz. Hocamızın anlatımı süper, hem insan olarak hem eğitimci olarak çok iyi.
 
NURSEL DUYMUŞ
Diyarbakır’dan katılıyorum. Eğitimi çok beğendim. Hocamız, öğretici bir şekilde anlatıyor. Devamını bekliyoruz.
 
KAŞİF KESKİN
Kartal’dan geliyorum. Eğitim oldukça verimli geçiyor. Eğlenceli akıcı dersleri de zevkli. Hocamız da çok güzel anlatıyor. Güzel bir eğitim ve güzel bir gün geçirdiğimizi düşünüyorum.

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt: 0212 644 66 04