Giriş Yap  |   Üye Ol
Yayın
Ürün Resmi
775.00 TL
Temel ve İleri Seviye İmplant Eğitimleri Başarıyla Gerçekleşti
Dentsem│Diş hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi tarafından organize edilen, temel ve ileri düzey implant eğitimleri başarıyla gerçekleştirildi. Temel seviyesi İstanbul, ileri düzeyi Los Angeles’ta gerçekleştirilen eğitime 30’un üzerinde diş hekimi katıldı. Dentsem│Diş hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi tarafından organize edilen, temel ve ileri düzey implant eğitimleri başarıyla gerçekleştirildi. Temel seviyesi İstanbul, ileri düzeyi Los Angeles’ta gerçekleştirilen eğitime 30’un üzerinde diş hekimi katıldı. 
19.10.2012
Dentsem│Diş hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi tarafından organize edilen, temel ve ileri düzey implant eğitimleri başarıyla gerçekleştirildi. Temel seviyesi İstanbul, ileri düzeyi Los Angeles’ta gerçekleştirilen eğitime 30’un üzerinde diş hekimi katıldı. 
3 günlük yoğun bir programa sahip olan Uygulamalı Temel İmplant Eğitimi 14-16 Eylül tarihlerinde İstanbul Taksim Titanic Otel’de yapıldı.  İleri Düzey İmplant Eğitimi ise 5-11 Ekim tarihlerinde Los Angeles’da gerçekleştirildi. Uygulamalı Temel İmplant Eğitimi’nde Prof. Dr. Tayfun Günbay, Doç. Dr. Erhan Çömlekoğlu, Doç. Dr. Mine Dündar Çömlekoğlu, Dr. Levent Kardeşler bilgilerini katılımcılarla paylaştılar.
İleri Seviye İmplant Eğitimi’nde ise Temel İmplant Eğitimin’de olduğu gibi yine Prof. Dr. Tayfun Günbay, Doç. Dr. Erhan Çömlekoğlu, Doç. Dr. Mine Dündar Çömlekoğlu, Dr. Levent Kardeşler ve ayrıca Brian Banton, CDT, MDT, MIPS’da bilgilerini katılımcılarla paylaştılar.
Katılımcılar, birinci sınıf bir eğitimin yanı sıra 5 yıldızlı seyahat yapma fırsatı da yakaladılar.  Los Angeles’a THY kalitesi ile aktarmasız direkt uçmanın rahatlığının yanı sıra Amerikan’ın en güzel eyaleti olan Kaliforniya’nın kalbi melekler şehri Los Angeles’ın en güzel 5 yıldızlı otellerinden birinde 6 gece konakladılar