Giriş Yap  |   Üye Ol
Yayın
Ürün Resmi
775.00 TL
Anterior Direkt Kompozit Eğitimi
Dentsem │Diş Hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi, uzun yıllardır özellikle kompozit restorasyonlar konusunda çalışmaları ile tanınan, yurt içi ve yurt dışında estetik dişhekimliği uygulamaları ile ilgili pek çok kurs veren ve kongrelere konuşmacı olarak katılan Dt. Serhat Köken, ile “Anterior Direkt Kompozitler Eğitimi”ne devam ediyor.
17.01.2017
Dentsem, uzun yıllardır özellikle kompozit restorasyonlar konusunda çalışmaları ile tanınan, yurt içi ve yurt dışında estetik dişhekimliği uygulamaları ile ilgili pek çok kurs veren ve kongrelere konuşmacı olarak katılan Dt. Serhat Köken, ile “Anterior Direkt Kompozitler Eğitimi”ne devam ediyor.

Katılımcılarından tam not alan ve kontenjanı çok hızlı sürede dolan eğitimin yeni tarihi 9 Mart 2019 olarak belirlendi. İstanbul Kadıköy'de yapılacak eğitimde "
Anterior Direkt Kompozitler" ile önemli bilgiler edinecek ve konuyla ilgili tüm sorularınıza yanıt bulacaksınız. 

Teorik bilgilerin yanı sıra özel modeller üzerinde uygulamaların da yapılacağı eğitime, GC Türkiye de ürünleriyle ve ekibiyle destek veriyor.Eğitmen
Dt. Serhat Köken

Tarih
9 Mart 2019

Yer
Kadıköy, İstanbulEğitim Konu Başlıkları

Anterior Direkt Kompozitlerde;

- Fotoğraf
- İzolasyon
- Renk Seçimi
- Morfoloji
- Tabakalama
- Bitim
- Cila

Eğitimde, yukarıdaki konularla ilgili tüm detaylar anlatılacak, ayrıca modeller üzerinde tabakalama ve cila uygulamaları yapılacak.Katkılarından dolayı GC Türkiye'ye teşekkür ederiz.