Endodonti Sorunlarının Köküne İniyoruz!
“Endodonti Sorunlarının Köküne İniyoruz” başlıklı eğitim, bu konuda oldukça deneyimli olan Dr. Toygan Bora hocamız tarafından verilecek.
23.02.2018
Dentsem Diş Hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi, her diş kliniğinin vazgeçilmezleri arasında olan Endodonti konusunda eğitimlerine devam ediyor.

“Endodonti Sorunlarının Köküne İniyoruz” başlıklı eğitim, bu konuda oldukça deneyimli olan, verdiği eğitimler ve çalışmaları ilgiyle takip edilen Dr. Toygan Bora tarafından verilecek. 

Yeni programı 23 Ocak 20210 günü İstanbul'da gerçekleştirilecek uygulamalı eğitime sınırlı sayıda katılımcı kabul edilecek.Eğitmen: Dr. Toygan Bora

Tarih: 23 Ocak 2021

Yer: İstanbulEğitimde neler olacak?
Yapılacak bu etkinlikte, diş hekimlerine klinik rutinlerinde endodontik tedavi sırasında karşılaştıkları problemler ile nasıl başa çıkabileceklerinden, karşılaşılan komplikasyonlar, tedavi yaklaşımları ve daha başarılı bir tedavi için gerekli güncel yaklaşımlardan bahsedilmesi ve klinik vakalar üzerinden modern endodontinin genel yönleri ile tartışılması amaçlanmıştır.

Uygulamada neler olacak?
Pratik bölümde çekilmiş dişlerde Acteon ultrasonik uçlar kullanılarak giriş kavitesi hazırlanması, güncel döner alet sistemleri ile yine çekilmiş diş ve plastik blok modellerde kök kanallarının şekillendirilmesi ve doldurulması hedeflenmektedir.Kayıt ve Bilgi: 0212 644 66 04 / 0507 895 31 14