Giriş Yap  |   Üye Ol
Yayın
Ürün Resmi
775.00 TL
Anterior Estetikte Kompozit Restorasyonlar
Eğitmenliğini kompozit restorasyonlar konusundaki çalışmalarıyla tanınan Dr. Öğr. Üyesi Bora Korkut’un yaptığı, GC Türkiye'nin de ürünleriyle destek verdiği “Anterior Estetikte Kompozit Restorasyonlar ( Kuron Kırığı Restorasyonları, Diastema Kapama Restorasyonları, Lamina Veneer Restorasyonları) Eğitimi” Eylül programı bir kaç gün içerisinde dolmuştur. 
20.09.2017
Eğitmenliğini kompozit restorasyonlar konusundaki çalışmalarıyla tanınan Dr. Öğr. Üyesi Bora Korkut’un yaptığı, GC Türkiye'nin de ürünleriyle destek verdiği “Anterior Estetikte Kompozit Restorasyonlar ( Kuron Kırığı Restorasyonları, Diastema Kapama Restorasyonları, Lamina Veneer Restorasyonları) Eğitimi” Eylül programı bir kaç gün içerisinde dolmuştur. Yoğun ilginize teşekkür ederiz. 

Bir sonraki eğitim 12 Ekim'de İstanbul Kadıköy’de yapılacaktır.Eğitim, tam ve parsiyel anterior direkt kompozit veneerlerin, minimal invazif, fonksiyonel, estetik ve aynı zamanda kalıcı olması için gerekli olan uygulama basamaklarına detaylı bir biçimde odaklanarak, kursiyerlerin bu konuda yeterli donanıma sahip olmasını hedeflemektedir.

Eğitimin teorik bölümünde endikasyondan tedavi planlamasına, renk seçiminden izolasyona, preparasyondan adezyona, tabakalamadan bitime, cilalamadan makro-mikro yüzey özelliklerine ve gerekli ekipmandan dental fotoğrafa kadar, kusursuz bir anterior direkt kompozit restorasyon için gerekli olan tüm işlemler tek tek ele alınarak, detaylı vaka fotoğrafları üzerinden ve bilimsel araştırmalarla da desteklenerek anlatılacaktır.Eğitmen
Dr. Öğr. Üyesi Bora Korkut

Tarih
12 Ekim 2019

Yer
Kadıköy, İstanbul


Teorik Bölüm Konu Başlıkları

* Hasta seçimi ve endikasyon
* Tedavi planlaması

* Gerekli ekipman
* Dental fotoğraf
* Kompozit renk seçimi
* Silikon anahtar hazırlanması
* İzolasyon
* Minimal invazif preparasyon
* Adeziv uygulaması
 * Kompozit tabakalama
  - Tek tabaka uygulaması
  - Çoklu tabaka uygulaması
* Makro ve mikro yüzey anatomisi
* Bitim ve cila

Kursun pratik bölümü hands-on kurs şeklinde olacaktır. Model üzerinde silikon anahtar hazılanarak katılımcılarla birlikte aşama aşama bir kırık dişin restorasyonu yapılacaktır.Pratik Bölüm Konu

 Başlıkları
* Modeller üzerinde preparasyon
* Modeller üzerinde mock-up yapımı
* Silikon anahtar hazırlanması
* Adeziv uygulaması
* Aşama aşama kompozit tabakalaması
* Makro ve mikro yüzey anatomilerinin oluşturulması
* Bitim ve cila işlemlerinin yapılması

----------------------------------------------------
Detaylı Bilgi & Kayıt
0 212 644 66 04
----------------------------------------------------Katkılarından dolayı 
'ye teşekkür ederiz.