Giriş Yap  |   Üye Ol
Yayın
Ürün Resmi
775.00 TL
Ödüllü Botoks Kursu’na Türk katılımcılardan tam not

Daha önce Türk diş hekimlerine yönelik düzenlenen ve Dr. Xavier Godarzian ve ekibi tarafından gerçekleştirilen “Botoks ve Dermal Filler Uygulamaları Kursu”na katılan ve büyük bir memnuniyetle dönen Türk diş hekimleri, eğitimle ilgili görüşlerini bizimle paylaştılar. Dr. Xavier Godarzianın eğitim şirketi Innomed Training'in bugüne düzenleği eğitimlerde yakaladığı memnuniyet oranı %98.5'un üzerinde bulunuyor.

20.01.2012

GÜNCEL PROGRAM İÇİN LÜTFEN LİNKE TIKLAYANIZ!

http://www.dentsem.com.tr/portal--Botoks-ve-Dermal-Dolgu-Egitimi-y1627.html#.V6B2M9KLTIU


Daha önce Türk diş hekimlerine yönelik düzenlenen ve Dr. Xavier Godarzian ve ekibi tarafından gerçekleştirilen “Botoks ve Dermal Filler Uygulamaları Kursu”na katılan ve büyük bir memnuniyetle dönen diş hekimleri, görüşlerini bizimle paylaştılar. Dr. Xavier Godarzianın eğitim şirketi Innomed Training'in bugüne kadar düzenlediği eğitimlerde yakaladığı memnuniyet oranı %98.5'un üzerinde çıkıyor ve pek çok önemli eğitim firmasının aday olarak katıldığı yarışmada, İngiltere’de 2009 yılı “En İyi Uygulamalı Kurs (Best Training Course)” ödülünü almış bulunuyor.


Türkiye’den botoks eğitimine katılan diş hekimleri eğitmenlerin çok profesyonel olduklarını, botoks ve dermal filler ile ilgili tüm bilgilerini en ince ayrıntısına kadar kendileri ile paylaştıklarını söylediler. Özellikle eğitimin pratik bölümlerinden son derece memnun kaldıklarını belirten katılımcılar, pratik konuların katılımcılar veya Innomed Training tarafından sağlanan modeller üzerinde ve birebir uygulamalı olarak gerçekleştiğini, dolayısıyla eğitim sonunda kendilerini botoks ve dermal filler uygulamaya hazır hissettiklerini ifade ettiler.

Ayrıca çeviriyi oldukça profesyonel ve başarılı bulduklarını aktaran katılımcılar, son derece kaliteli bir eğitim ve seçkin bir ortamın hazırlanmasında katkılarından dolayı özellikle Dr. Xavier Godarzian ve ekibine çok teşekkür ettiklerini söylediler.

Diş Hekimi Ruşen Ildız
Öncelikle Londra’da Dr. Xavier ve ekibi tarafından verilen “Botoks ve Dermal Filler Uygulamaları Kursu” beklentimi karşıladığını söylemeliyim. Dr. Xavier ve ekibi mükemmeldi. Tüm ekibin ilgisinin süper olduğunu söyleyebilirim. Bu kurs Türkiye’de olsaydı sanırım böyle bir ilgi görmezdik. Bilimsel bilginin yanı sıra pek çok farklı konuda çözüme odaklı bir ekipten eğitim almak çok güzel. Sosyal programa biraz daha ağırlık verilmesi gerektiğine inanıyorum. Eğitmenlerin yanı sıra tercüme de oldukça başarılı ve profesyoneldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Diş Hekimi Muazzez Keçeli
Ben üçüncü kez botoks kursuna katılıyorum. Özellikle pratik uygulama konusunda Dr. Xavier ve ekibinin hazırladığı eğitim daha önce katıldıklarım arasında en iyisiydi. Ayrıca model üzerinde yapılan uygulama gayet başarılı ve profesyoneldi. Teorik anlatıma biraz daha ağırlık verilebilir diye düşünüyorum. Ama genel olarak çok başarılı bir kurstu diyebilirim.

Dişhekimi Ceren Funda Tamer
Botoks ve Dermal Filler Kursu açıkçası beklediğimden çok daha iyiydi. Hem içerik olarak hem de Dr. Xavier ve ekibinin sunuşları oldukça başarılıydı. Kesinlikle doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Rahatlıkla botoks uygulayabilecek seviyede yeterli eğitim veriliyor. Kurs dönüşü ben de uygulamaya başladım. Gayet başarılı sonuçlar alıyorum. Özellikle pratik bölüm çok iyiydi. Ancak ben yine de kursun bir gün uzatılması ve pratik uygulamaya daha fazla zaman ayrılmasının daha iyi olacağını düşünüyorum.

Dişhekimi Ümit Parlak
Türkiye’de sağlık sektörü gelişiyor. Tabii buna paralel olarak diş hekimliği de hem yeni tedavi yöntemleri hem de teknoloji açısından sürekli gelişim içerisinde. Dolayısıyla okul sonrası eğitim bizim açımızdan önem arz ediyor. Benim açımdan “Dr. Xavier ve ekibinin verdiği Botoks ve Dermal Filler Uygulamaları Kursu son derece başarılı geçti. Eğitimin hem teori hem de pratik bölümleri çok iyiydi. Merkezi ve güzel bir otelin seçilmiş olması da bizi oldukça memnun etti.