Giriş Yap  |   Üye Ol
Yayın
Ürün Resmi
775.00 TL
“Baştan Sona İmplant Eğitimi”ne katılımcılardan tam not
Dentsem│Diş Hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi, her modülü ayrı ayrı uygulamalı dört modüllü (Temel İmplant Eğitimi, İmplant Üstü Protez Eğitimi, İleri Seviye İmplant Eğitimi ve Hasta Üzerinde Uygulama) implant programını başarıyla gerçekleştirdi. Eğitimden oldukça memnun kalan katılımcılar, eğitimin son aşamasında ilk kez hasta üzerinde implant uygulaması yaptılar.
10.05.2014
Dentsem│Diş Hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi, her modülü ayrı ayrı uygulamalı dört modüllü (Temel İmplant Eğitimi, İmplant Üstü Protez Eğitimi, İleri Seviye İmplant Eğitimi ve Hasta Üzerinde Uygulama) implant programını başarıyla gerçekleştirdi. Eğitimden oldukça memnun kalan katılımcılar, eğitimin son aşamasında ilk kez hasta üzerinde implant uygulaması yaptılar. Türkiye’de bir yıl içerisinde diş hekimliği alanında en fazla eğitim organizasyonu yapan şirket olan Dentsem, implant eğitiminde geliştirdiği konsept ile katılımcılardan tam not aldı.

Türkiye’de diş hekimliğinde sürekli eğitime inanarak yola çıkan ve bu konuda pek çok farklı başlıkta eğitimi başarılı bir şekilde sonuçlandıran Dentsem │Diş Hekimliği Sürekli Eğitim Merkezi, hasta üzerinde uygulamalı implant eğitimini 2. kez başarıyla tamamladı. Doç. Dr. Ali Murat Kökat, Doç. Dr. Atila Ertan, Yard. Doç. Dr. Bahadır Kan ve Dr. Barış Kurtuluş tarafından verilen eğitime, Bioport Biyolojik Maddeler de destek verdi.

İlk üç modülü 20 kişi, hasta üzerinde uygulama modeli ise 8 kişi ile sınırlı olan eğitim ile ilgili katılımcıların görüşlerini aşağıda bulabilirsiniz.


HÜSEYİN ÖĞÜT

Eğitime Mersin’den katılıyorum. Genel olarak eğitimden memnun kaldım. Çok güzel bir eğitim aldığımızı düşünüyorum. Hocalarımız da oldukça ilgiler, mükemmel diyebilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.


VUSLAT ELİF NAYMAN

Eğitime Konya’dan katılıyorum. Eğitim benim açımdan oldukça verimli geçti. Özellikle hasta üzerinde uygulamayı işi iyi bilen bir cerrah ile birlikte anlatımlı olarak yapmak iyi bir deneyim oldu.


FARUK UZMAN

Eğitime Hakkari Yüksekova’dan katılıyorum. Başlangıç olarak implant adına hiç bir şey bilmiyordum. Sadece ismini biliyordum. Ne zaman hangi hastada hangi aşamada yapılır hiçbir fikrim yoktu. Bir tereddütle bakıyorduk ancak eğitimden sonra başarılı sonuçlar aldık. En azından hastalarımıza implant yapılıp yapılamayacağını, nasıl yapılacağı, endikasyonları konusunda bir fikir sahibi olduk.  Şimdi gönül rahatlığıyla artık uygulayabiliriz. Eğitimcilerimiz genel olarak hepsi kendini kanıtlamış gerek sunum gerekse pratik yaptırma konusunda başarılı hocalar. Kısaca çok eğitimden çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  


AYŞEGÜL ZOR

Eğitime Adana’dan katılıyorum. Eğitim son derece verimli geçti. Pratik kısmı da teorik kısmı da çok keyifli. Özellikle klinik kısmı çok önemli. Bizim içinde en önemli kısmı da klinik aşaması. Çünkü insan üzerinde çalışıyoruz ve ilk deneyimi de hasta üzerinde yaşadığımız için ciddi önem taşıyor. Birde çok interaktif bir eğitim. Bu çok dikkatimi çekti. İstediğiniz anda hocayı durdurup soru sorabiliyorsunuz. Normalde bir çok çalışmada eğitim bitiminde soru sorulur. Biz burada istediğimiz anda durdurup soru sorabiliyoruz. Bir şeyler sorduğumuzda yeni konu açılıyor onun hakkında bir sürü fikir edinebiliyoruz. Ben çok teşekkür ediyorum. Hocalarımızdan da çok memnunuz çok keyifli ve eğitim dışında da onlardan fikir edinme faydalanma şansımız var. Bu da çok güzel bir durum. Tekrar çok teşekkür ederim.


FATMA NEZİR SAKİN

Eğitime İstanbul Bahçeşehir’den katılıyorum. Dört modüle de katıldım çok memnun kaldım. Bugün pratiğimizi de yaptık. Şu anda implant uygulamaya hazırız. Hocalarımız çok tecrübeli çok güzel bilgiler verdiler bizlere. Ben değerli emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum hocalarıma. Ayrıca emeği geçen bütün hocalarımıza ve ekibe çok teşekkür ediyorum. Umarım tekrar farklı eğitimler de görüşmek dileğiyle.